Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama 
  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama Fiyatları, Kahveci Güzeli Kiralama Fiyat, Kahveci Güzeli Kiralama Hizmeti

Beykoz kahveci güzeli kiralama yapıldığında Osmanlı kostümlü veya bindallı kıyafetli nedimelerimiz davetlilerinize kahveci güzeli standımızda Türk kahvesi ikramında bulunmaktadır. Firmamız yalnızca stant kiralama veya oturma grupları, sedirler ve kilimler ile dekor oluşturarak otantik bir ortamda kahve ikramı hizmeti sunmaktadır. Tercih edilen servis türüne ve ikramda bulunulacak kişi sayısına göre Beykoz kahveci güzeli kiralama fiyatlarımız farklılık gösterecektir. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama

Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama Servisi


Kahveci güzeli standı kurularak sunumu yapılacak kahveyi en lezzetli hali olan kumda veya közde pişiriyoruz. Kına gecelerinde gelin kahvesi geleneğinin sürdürülmesi amacıyla sıklıkla tercih edilen kahveci güzeli kiralama servisimizden dükkan açılışlarında, nişan organizasyonlarında, iftar programlarında da talep duyulmaktadır. Bayan ekibimiz bindallı kıyafetleriyle özel gün ve gecelerde davetlilerinize kahve ikramında bulunmak için hünerlerini sergilemektedir. Herkes tarafından sevilen ve toplumumuzun en beğenilen içeceklerinden kahveye etkinliklerinizde yer vermek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Köpüklü ve dumanı üstünde servis edilen kahvelerin tadını başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. 


Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama

Kiralık Kahveci Güzeli Fiyatları Beykoz


Firmamız özel organizasyonlarda dağıtılmak amacıyla kahve standında kahveci güzelleriyle eşsiz lezzette bir sunum yapacaktır. Bizlere ulaştığınızda mekanı ve kahve ikramı yapılacak kişi sayısını belirterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kiralık kahveci güzeli fiyatları Beykoz ilçesinde en uygun seçeneklerle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. 50 kişiden 500 kişiye kadar kahve dağıtımı için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Rezervasyon yapılan tarihte ekibimiz kahveci standıyla birlikte etkinlikten 1 saat önce mekana gelmektedir. Mekan düzenlemesi ve standın kurulumu yapıldıktan sonra sizin istediğiniz anda dağıtıma başlanmak üzere hazırlıklar tamamlanmaktadır. Ekibimiz program süresince veya belirlenen saat süresince mekanda hizmet vermeye devam edecektir.


Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama Uygun FiyatlaraBeykoz kahveci güzeli kiralama konusunda hizmetlerini titizlikle yürüten firmamız nostaljik bir atmosferde davetlilere Türk kahvesi ikramı yapılmasını sağlıyor. Dostlarınızla geçireceğiniz özel günlerinizde keyifli bir ortam hazırlıyoruz. Kalabalık geçmesi beklenen davet ve organizasyonlarda herkesin severek tüketeceği Türk kahvesini en lezzetli haliyle ikram ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başaran firmamız Beykoz kahveci güzeli kiralama uygun fiyatlara alabilmenizde de sizlerin yanında duruyor. Farklı tasarımların yer aldığı, mekan süslemelerinin de hizmete dahil edildiği pek çok seçenekten indirimli fiyatlarla yararlanmak için bizlere ulaşınız.


Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama

Organizasyonlarda Kahveci Güzeli Kiralama BeykozFirmamız organizasyonun konseptine göre kahveci güzeli standı süsleme, servis elemanlarının kıyafetlerinin seçimi ve kahve sunumu yapılacak takımı belirleme yaparak mekana hoş bir tasarım kazandırıyor. Kına organizasyonu başta olmak üzere neredeyse tüm organizasyonlarda tercih edilebilecek bir tasarımla hizmet veriyoruz. Açık alanda düzenlenecek organizasyonlarda kahveci güzeli kiralama Beykozte şık bir ikram seçeneğinden yararlanmak isteyen sizlere bir telefon kadar yakınız. Davetlileriniz tarafından beğenilerek tüketilecek Türk kahvesi tecrübeli ve yetenekli ekibimizce pişirilmekte ve özel fincanlarda servis edilmektedir. 

Beykoz Kahveci Güzeli Kiralama

Kına Gecelerinde Kahveci Güzeli Kiralama Beykoz

Kına gecelerinde geleneksel dokunuşlara yer vermek isteyen gelinler davetlilerine hoş bir sürpriz yapmak için son zamanlarda kahveci güzeli kiralama hizmetini tercih ediyorlar. Her isteyene sıcak haliyle ikram edilen Türk kahvesini kahveci güzeli standlarında pişiren ekibimiz, otantik kıyafetleriyle kına gecesine uyumlu bir görüntüyle organizasyonda yerini alıyor. Kına gecelerinde kahveci güzeli kiralama Beykozte verdiğimiz hizmeti, bütçenize uygun kampanyalı fiyatlarla sağlıyoruz. Fiyatlarımıza kahveci standı, 2 kişilik kahve pişiren ve ikramda bulunan ekip arkadaşlarımız, ikramın yapılacağı bardaklar ve nakliye dahil edilmektedir. Davetli sayınızı belirterek kahveci güzeli kiralama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul-Beykoz her türlü İkram Arabaları Kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 0553 241 40 67Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim