Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama 
  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama Fiyatları, Popcorn Arabası Kiralama Fiyat, Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti

Beyoğlu popcorn arabası kiralama yaparak açılış organizasyonu veya özel günlerinizde davetlilerinize farklı bir sunum hazırlayabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve yeni popcorn arabalarıyla lezzetli ve sıcak mısırı yerinde patlatarak ikramda bulunacak, akıllarda kalacak bir organizasyon sunumu yapmanız konusunda sizlere her türlü desteği sunacaktır. İşinin uzmanı bir firmayla çalışmanın verdiği rahatlıkla organizasyonunuzu sürdürmek için bizleri arayarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama Fiyatları


Firmamız İstanbul un tüm semtlerinde her türlü organizasyonda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerin tamamını üstlenerek, işinizi kolaylaştıracak çalışmalar yürütmektedir. Popcorn arabası kiralama Beyoğlu ilçesinden tereddüt etmeden tercih edeceğiniz hizmetlerimizden yalnızca biri tanesidir. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile sizleri davetlilerinize karşı en iyi şekilde temsil ediyoruz. Rezervasyonunu yaptırdığınız tarih ve zaman diliminde, henüz misafirleriniz mekana gelmeye başlamadan önce tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Beyoğlu popcorn arabası kiralama fiyatları konusunda bütçenizi düşünerek hareket ediyor, 400 TL den başlayan ekonomik ücretlerle hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz bizlere iletişim adresimiz ve numaralarımızdan haftanın her günü kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama Hizmetleri


Beyoğlu popcorn arabası kiralama hizmetleri doğum günü, sünnet düğünü, kır düğünü, konser etkinlikleri, mezuniyet balosu ve okul şenlikleri gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kiralama hizmetlerimiz arasında; en az talep edilen kişi sayısınca patlamış mısır kutusu temini, popcorn arabası kiralama, mekana nakliye, 1-2 kişilik eleman ve servis yer almaktadır. Dilerseniz düzenleyeceğiniz organizasyona mekan süslemesi, ses ve müzik sistemi kurulumu, masa ve sandalye temini hizmetlerimizi de dahil edebilirsiniz. Her organizasyon türüne uygun ekipman ve ekip desteğimiz mevcuttur.

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama Fiyatları 400 TL den Başlıyor


İstanbul içinde geçerli olan Beyoğlu popcorn arabası kiralama fiyatlarımız 400 TL den başlamaktadır. Organizasyonun büyüklüğüne bağlı olarak tercih edilen eleman ve servis edilecek kişi sayısına göre fiyatlarımızda farklılıklar gözlenebilir. Davetli sayısını belirterek fiyat bilgisi almak için firmamızın telefon numaralarını arayabilirsiniz. Ayrıca dağıtımını yapacağımız yerde elektrik olması gerekiyor. İstanbul un hem en uygun hem de en kaliteli hizmetini sunan firmamız, bütçenize uygun seçeneklerle popcorn arabası kiralama hizmeti verecektir.

Beyoğlu Popcorn Arabası ve Beyoğlu

Patlamış Mısır Standı Kiralama

Firmamız İstanbul da en geniş hizmet ve ekipman çeşidine sahip organizasyon firmalarından biridir. Dilediğiniz panayır yiyeceği ve organizasyon hizmetleri konusunda tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Beyoğlu popcorn standı kiralama konusunda sizlere her yıl yenilenen seyyar arabalarımız veya standlarımızla hizmet veriyoruz. Böylece sağlığınızı riske atmadan ve hijyenik koşullar altında sevdiklerinize ikramda bulunmanız mümkün oluyor. Tercih ettiğimiz mısır ve kullandığımız yağ ise kaliteli ürünlerdir. Makinelerimiz fazla yağa gerek duymadan lezzetli ve sağlıklı mısır patlatma özelliğine sahiptir. Düşük kalorili ve yüksek kaliteli olarak sunduğumuz patlamış mısır standı kiralama hizmetimizi gönlünüz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Popcorn Arabası Kiralama

Beyoğlu Popcorn Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Ülkemiz insanının damak zevkine hitap eden popcorn, herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Hal böyle olunca panayır yiyecekleri arasında olması kaçınılmaz oluyor. Eğlence dolu bir gün veya gece geçirirken yiyenlere tokluk hissettirecek, tadıyla kendini yedirtecek lezzette popcorn için firmamızın sunduğu hizmeti denemeden karar vermeyin. Beyoğlu popcorn kaliteli hizmet uygun fiyat garantisine sahiptir. Servis elemanımız temiz kıyafetleriyle organizasyona katılacak, yüksek kalitede alacağınız bir hizmet verecektir. Patlamış mısırın her hazırlıktan sunuma kadar her aşamasında elemanlarımız galoş, eldiven ve maske kullanmaktadır. Böylece davetlileriniz yapılan sunumu reddetmeden tatma konusunda kendilerini iyi hissedecektir. Uygun fiyat garantili Beyoğlu popcorn kiralama konusunda bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

 

İstanbul-Beyoğlu her türlü İkram Arabaları Kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 0553 241 40 67Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim