• 0553 241 40 67
 • info@ikramarabalari.com
Popcorn Kiralama

Popcorn Kiralama


Sipariş Hattı

Popcorn Kiralama


Etkinliklerinizde ve özel günlerinizde sizlere farklı bir tat sunmak ve bunun yanı sıra, sizlerin eğlenceli günlerinizi daha da eğlenceli hale getirmek için Popcorn kiralama konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Sizler de o camekanın ardından aslında sizlere seslenen beyaz dokusuyla anılarımızın vazgeçilmezlerinden olan popcorna selam vererek buluşmak istiyorsanız, her zaman hijyenik anlayışı ile sizlere hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

En Uygun Popcorn Arabası Kiralama Fiyatı 400 TL den Başlamaktadır.

Aslında özellikle bu konu çok daha güzel olmaktadır. Hijyenik, temiz, düzenli özel kaplarda sunulan popcornlarımızla sizlere özel günlerinizi daha başka daha güzel bir hale getirmeye çalışıyoruz. Makinelerimizin doğal haline yapmış olduğumuz bazı eklerle sizlere çok daha hızlı ve çok daha doğal ürünler sunabilmekteyiz. Birkaç makineden çok daha hızlı sonuçlar alabileceğiniz makinelerimiz ile popcorn kiralama denilince bir marka olmayı başarmış olan firmamız, aynı zamanda sizleri eğlendirmek için eğitim almış ekibiyle de sizlerden sadece bir telefon kadar uzaktadır. Sizler de bu konuda bizleri tercih edin ve güzel günlerinizi de hem keyifli, hem de daha tatlı hale getirin. Sizleri bekliyoruz. 

Popcorn aslında ülkemizde farklı bir hava verse de hepimizin değişilmezlerinden olan patlamış mısırdır. Özel bir davet verdiğinizi düşündüğünüzde sizler de bir ikramda bulunursunuz. Böyle bir durumda yapabileceğiniz ikramlardan biri olan patlamış mısırın profesyonel ellerle sizlere ulaşması çok daha güzel olmaz mı? İşte bu tarz bir durumu siz de kendinizde yaşamak için ve en iyisi de bir personelin sizlerin davetlilerinizi hem eğlendirip hem de sunum yapmasını istemezmisiniz? Güzel olur değil mi? İşte tüm bunlar için popcorn kiralama hizmetimiz için bizleri arayarak hemen irtibata geçebilirsiniz. Firmamız personelleri her zaman sizleri düşünerek hareket etmektedir. Bu hizmetleri verirken de her zaman sizlerin ve misafirlerinizin memnuniyeti için çaba harcamaktadır. Sizler de bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan başarılı bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın gereken hizmeti sizlere sunalım. Yapmanız gereken çok basit, ondan sonrası ise, çok güzel olacak. Haydi durmayın, siz de arayın, fikirlerimiz ve hizmetlerimizle yanınızdayız. 

Sizlerde popcorn arabası hizmetimizden yararlanmak için bizi arayınız.0553 241 40 67

 


Pamuk Şeker Arabası-Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hemen Arayın. Uygun Fiyatlara Sizlere İkram Arabaları Hizmeti Vermekteyiz. İstanbul Genelinde Ne Zaman Nerede Pamuk Şeker Kiralama Hizmetine İhtiyaç Duyarsanız Biz Bir Telefon Uzağınızdayız veya Organizasyonlarını İçin Kiralık Patlamış Mısır Makinesi İhtiyacınız Olursa Yine Bize Ulaşınız. Ayrıca Osmanlı Macuncusu, Osmanlı Şerbetçisi, Maraş Dondurmacısı Kiralama Hizmetlerimiz de Vardır. Tüm bu Sokak Satıcıları için Bize Ulaşınız. İLETİŞİM : 0 553 241 40 67


Yorumlar (4)


 • avatar

  Bayram Akakça 2 yıl önce

  Merhaba ben Gebze’de açılış için patlamış mısır kiralamak istiyorum. Gebze’ye geliyor musunuz?

 • avatar

  Fatma Erbaş 2 yıl önce

  Merhaba 100 kişilik patlamış mısır istiyordum oğlumun doğum günü için fiyatı ne kadar oluyor indirimleriniz kampanyalarınız var mıdır?

 • avatar

  Raziye Ataç 2 yıl önce

  1000 kişilik patlamış mısır isteyecektik avm içinde açılış yapmak için ne kadara geliyor ortalam fiyat?

 • avatar

  Nisa Tepe 2 yıl önce

  Merhaba 300 kişilik patlamış mısır istiyorduk ne kadara geliyor birde o patlamış mısır kutularına ne kadar mısır geliyor?

Copyright © 2015-2022 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim