• 0553 241 40 67
 • info@ikramarabalari.com
Kestaneci Kiralama

Kestaneci Kiralama


Sipariş Hattı

Kestaneci Kiralama

Özel günlerde ikramlarınız elbette çok önemli. Kestaneci kiralama hizmeti ile sizde misafirlerinize eşsiz bir tat sunun.

Hem servis sorunu yaşanmaması, hem de o an sıcak sıcak yenmesi kestaneci kiralama hizmeti ile oluyor. Dönem dönem farklı lezzetlerin özel günlerde yer aldığını biliyoruz. Kutlamalar, partiler, açılışlar… Tamamen sizin açılışınıza ya da özel gününüze has bir şekilde sunum yapılarak, misafirlerinizin beğenisini alabilirsiniz. Davetlilerin davetten memnun kalması, ikramların güzelliği ile alakalı olacak. Bunun için size sunulacak olan bu hizmeti değerlendirin. Hem kiralama işleminin hızlı ve sorunsuz olması hem de Asır organizasyon güvencesi altında olması sizin için büyük bit fırsat olacaktır.

Kestaneci Kiralama Hizmeti

Talep edilen hizmet, bir süre kestane pişirme işleminin özel bir araç ile yapılarak en iyi şekilde davetlilere ikram olarak sunulmasıdır. Bakıldığında hizmet alabilir, en iyi şekilde bu alanda sorun yaşamadan hizmetten faydalanabilirsiniz. Kiralama işlemi için belirlenmiş olan seçenekler var. Bunları değerlendirin. Kaç kişilik bir organizasyon olacağı ya da sizin diğer talepleriniz gibi bunlar göz önünde bulundurularak hizmet verilecektir. Sizin taleplerinizin tek tek yerine getirilmesi organizasyon ekibi tarafından olacaktır. Sonucunda ise memnun kalacağınız bu hizmet sayesinde, sorun yaşamadan en özel daveti sunmuş olacaksınız.

Kestane Siz Müşterilerimizin İçini Isıtıyor.

Taleplerinizin gerçekleşmesini ister misiniz? Kestaneci kiralama iletişim bilgileri üzerinden anında ekip üyeleri ile bağlantı kurup hizmet alın. Hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde bu alanda sunulacak olan seçenekler olduğundan, direkt olarak memnun kalacaksınız. Güvenli bir şekilde hizmetten faydalanmanız da sağlanır.

Kestaneci Kiralama En Uygun 600TL den Başlıyor.

Organizasyonlarda görmüş olabileceğiniz kiralama hizmeti, kestaneciler için geçerli. Peki, fiyatlar nedir? En uygun ödemeler, son derece avantajlı fiyatlar ve çok daha fazlası direkt olarak sizin için avantajlı bir hal alıyor. Bakıldığında en uygun ödemeleri değerlendirmeniz için fiyat ve diğer seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Memnun kalacağınız bu hizmet için sorun yaşamadan direkt olarak hizmetten faydalanın. Anında iletişime geçerek bilgi almanız sağlanır olacak. İndirimli ödemeler, avantajlı fiyatlar kestaneci kiralama fiyat kapsamında hizmeti değerlenmeniz istenir.   


Kestane Arabası Kiralama İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz. 0553 241 40 67


Pamuk Şeker Arabası-Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hemen Arayın. Uygun Fiyatlara Sizlere İkram Arabaları Hizmeti Vermekteyiz. İstanbul Genelinde Ne Zaman Nerede Pamuk Şeker Kiralama Hizmetine İhtiyaç Duyarsanız Biz Bir Telefon Uzağınızdayız veya Organizasyonlarını İçin Kiralık Patlamış Mısır Makinesi İhtiyacınız Olursa Yine Bize Ulaşınız. Ayrıca Osmanlı Macuncusu, Osmanlı Şerbetçisi, Maraş Dondurmacısı Kiralama Hizmetlerimiz de Vardır. Tüm bu Sokak Satıcıları için Bize Ulaşınız. İLETİŞİM : 0 553 241 40 67


Yorumlar (4)


 • avatar

  Raziye Işık 2 yıl önce

  Merhabalar biz firma olarak 2.yılımıza giriyoruz ve ekip arkadaşlarımızla kutlama yapmak istiyoruz 150 kişi için patlamış mısır , pamuk şeker, kestane arabası kiralaması ne kadar fiyata geliyor ortalama?

 • avatar

  Ahmet Kuzu 2 yıl önce

  Okulumuzun küçük bir kutlaması için annelerimize ve çocuklarımıza özel bir eğlence yapmayı düşünüyoruz farklı bir etkinlik için annelerimize 100 kişilik kestane çocuklarımıza özel dondurma istiyoruz fiyat konusu ile dönüş yapmanızı rica ediyorum

 • avatar

  Damla Altıntaş 2 yıl önce

  Merhaba 15 Aralık’ta Cafe açacağız onun için sizden taleplerimiz var bunlar kestane arabası, patlamış mısır arabası kiralamak istiyoruz fiyatları nedir bize yardımcı olur musunuz?

 • avatar

  Elif Olgunca 2 yıl önce

  Kestane kiralama ile ilgili fiyat teklifinizi bekliyoruz 500 kişilik fiyat bilgisi alabilir miyiz ?

Copyright © 2015-2022 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim