Osmanlı Macuncusu Kiralama - Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları

  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com
Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Admin Kategori 1 1217 0 Yorum

Sipariş Hattı

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macunu 5 ayrı meyveden yapılan yendiğinde ağızda güzel bir tat bırakan özel bir yiyecektir. Osmanlı macuncusu kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Osmanlı macunu kiraladığınızda beraberin de osmanlı kostümlü dağıtım elemanı da gelmektedir.

En Ucuz Osmanlı Macuncusu Kiralama 400TL den Başlamaktadır.

Osmanlı macuncusu kiralayarak özellikle çocuklara hem tarihimizi hatırlatmış olacak hemde onlara farklı bir lezzet sunmuş olacaksınız. %100 doğal meyvelerden yapılan osmanlı macunu genelde sokakta sokak satıcılarında görmeye alışığız fakat biz firma olarak siz nereye isteseniz oraya geliyor ve büyük küçük herkese osmanlı macunu dağıtıyoruz.

En cazip osmanlı macuncusu kiralama için bizlerle iletişime geçiniz. 0553 241 40 67 


Pamuk Şeker Arabası-Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hemen Arayın. Uygun Fiyatlara Sizlere İkram Arabaları Hizmeti Vermekteyiz. İstanbul Genelinde Ne Zaman Nerede Pamuk Şeker Kiralama Hizmetine İhtiyaç Duyarsanız Biz Bir Telefon Uzağınızdayız veya Organizasyonlarını İçin Kiralık Patlamış Mısır Makinesi İhtiyacınız Olursa Yine Bize Ulaşınız. Ayrıca Osmanlı Macuncusu, Osmanlı Şerbetçisi, Maraş Dondurmacısı Kiralama Hizmetlerimiz de Vardır. Tüm bu Sokak Satıcıları için Bize Ulaşınız. İLETİŞİM : 0 553 241 40 67


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Copyright © 2015-2023 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim