İstanbul'da Uygun Fiyatlı Osmanlı Macuncusu Kiralama Hizmeti

  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Tarihi Osmanlı Macuncusu Kiralama Firması

Osmanlı Macunu Kiralama firması olarak İstanbul genelinde her organizasyonda yer almaya devam ediyoruz.

Osmanlı’nın karşı konulmaz tadlarından biridir. Limon ile o şekerin karışımı ile çıkan harika ve bir o kadar da eşsiz tadıyla sizlerle buluşuyor.

Sizde özel günlerinizde gerçek bir Osmanlı havası estirmek ve eşsiz tatları bizzat yaşamak için bizlerle irtibata geçin. Hizmetlerimizden çok hızlı ve güvenli bir şekilde faydalanın. 

osmanlı macuncusu kiralama

Macuncu Kiralama Hizmetleri

Renk renk, farklı farklı, bazılarımız belki çocukluğundan hatırlar, mahalleye geldiğinde bütün çocukların başına doluştuğu o tatlı ve doğal şekerlemeleri şimdiki zamanlarda bulmak pek de mümkün olmuyor.

Bu güzel tatlara ulaşmak için oysa ki yapmanız gereken bizlerle temasa geçmek. Aslında bu kadar kolay. Bizi arayın, gerek özel günlerinizde, gerek açılışlarınızda, gerekse, düğün nişan gibi organizasyonlarınızda bizden Osmanlı macuncusu kiralama konusunda en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Sizlere her zaman hizmetin ve sunumun en iyisini yapmayı başaran bu yüzden de her zaman sizlerin tercih sebebi olmayı başaran firmamız, siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya ve bu eğlenceli tatlarla sizleri buluşturmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel macunun tadını bizlerle alın.

osmanlı macunu kiralama hizmeti

Osmanlı Macuncusu Kiralama

Hijyenik ve temiz ürünlerimizle, sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Macunun tadını gerçekten de damaklarınızda hissedecek ve damaklarınızda kalan lezzeti unutmayacaksınız.

Ayrıca, hizmette her zaman kaliteyi benimsemiş olan ikram arabaları firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, sizlere doğru hizmet vermek adına, özel otantik Osmanlı kıyafetleriyle hizmet vermektedir.

Bizler her zaman için olduğu gibi Osmanlı macuncusu kiralama hususunda da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve sağlığını düşünmek zorunda olduğumuzu unutmadan ve kaliteden ödün vermeden her zaman sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.

osmanlı macunu

Osmanlı Macunu Nedir?

Genellikle mesir macunu olarak da isimlendirilen görüntü olarak renkli şekerdir. Bir tahta çubuğa sarılarak tüketilir ve içerisindeki aromalar değişik türlerdedir.

Nane aromalı, karanfil ve karabiberli, limonlu, safranlı gibi türleri tek bir tepsi içerisinde bulabilirsiniz. Orijinal mesir macununda 41 tür baharat vardır ve bu da macunu öne çıkaran diğer bir özelliktir.

Geleneksel olarak Osmanlı döneminde yapılan macun, sağlık açısından katkılar barındırır. Bu katkılar baharat içeriğiyle alakalıdır. Fakat günümüze gelene kadar daha farklı bir şeker halini almıştır.

osmanlı şekeri kiralama

Osmanlı Macunu Nerede Kiralanır?

Kiralamak için kendi belirlediğiniz alan önemlidir. Yani aracın en sık kiralandığı alanlar, gıda fuarları, luna park gibi eğlence merkezleri, türlü eğlence etkinlikleri, alışveriş merkezlerinin önleri, gündüz konserleri önleri gibi sıralanabilir.

Ayrıca Ramazan ayında Osmanlı’yı andıran kültürel etkinliklere de daha fazla rastlanmaktadır. Bunun dışında sünnet düğünü, okul etkinliklerinde de tercih edebilirsiniz.

Oteller, yine en yaygın kullanılan alanlardan biridir. Özellikle ziyaretçilerin yemeklerden sonra yürüyüş zamanlarında ağızlarını tatlandıran ve enerji veren yiyecek arayışında olması talebi artırmaktadır. 

Bazı yabancılara yönelik otellerde de tanıtım amaçlı etkinlikler olabilir. Çünkü geleneksel yiyecek ve içecekler, turistlerin ilgisini çekmektedir.

sünnet düğünü çocuk etkinlikleri

Osmanlı Macunu Aracında Ne Var?

Kiraladığınız aracında bölmeleri olan bir yuvarlak tepsi ve sunum için çubuklar vardır. Bu renkli macunlar içerisinden seçim yapan kişiler çubuk üzerine istediği seçenekten ekletip keyifle tüketir.

Osmanlı macunu aracı kiralama hizmetimiz belirtilen sürede profesyonel olarak hizmet verecektir.

Macun aracı kiralama ücretleriyle alakalı da önceden görüşmelerinizi tamamlayabilirsiniz. Kiralama süresi ve kaç araç kiralanacağı gibi sorular belirleyici olacaktır.

Bazı müşterilerimiz sık aralıklarla uzun vadeli kiralama yapmak üzere anlaşma da yapabilmektedir. Bu durumlarda sözleşme ile işlemler yürütülür.

Müşterilerimizin verdiğimiz tüm hizmetlerde memnun kalması için devamlı kendimizi geliştirmekteyiz. Farklı kiralama hizmetlerimize de bakabilir, birlikte hizmet alabilirsiniz.

bardakta mısırcı kiralama firması

Osmanlı Macunu Nasıl Yapılır?

Osmanlı macununda, temelde 41 çeşit baharatla yapılan, limon suyu, portakal suyu, karanfil tozu, vb. pek çok malzeme vardır. Bu kadar çok baharat içermesi ve zengin içeriği ile şifalı kaynağı olarak tabir edilmektedir.

Osmanlı macunu yapımında İkram Arabaları firması olarak her zaman doğal ve organik ürünler kullanıyoruz. Bu eşsiz lezzetin güvenilir bir şekilde tüketilmesini sağlıyor, geniş kitlelere Osmanlı macunu ikramında bulunuyoruz.

pamuk şeker patlamış mısır arabası kiralama

Osmanlı Macunu Nerede Yenir?

Ramazan bayramında coşkulu sokaklarda, festival ve eğlence gibi etkinliklerde bizleri görebilirsiniz. Ayrıca yöresel ve geleneksel etkinliklerde, alışveriş merkezlerinde ve aklınıza gelebilecek hemen her kamusal alanda denk gelebilirsiniz.

Dilerseniz, kendi isteğinizle bu eşsiz lezzeti insanlara ikram edebilirsiniz. İkram Arabaları olarak İstanbul’da Osmanlı macunu stantlarımızla her türlü etkinlik ve organizasyona katılabiliriz.

Geleneksel kostümlerle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmetimizi sürdürüyoruz. Osmanlı macunu dağıtımı yapan ekiplerimiz; sokaklarda o eski kültürel atmosferi yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Siz de bu güzel geleneği istediğiniz bir zamanda, istediğiniz bir konumda insanlara bir ikram olarak sunabilirsiniz.

osmanlı şerbetçisi kiralama

Osmanlı Macunu Sipariş

Osmanlı macunu sipariş hattı 0 216 397 20 02 ve 0 553 241 40 67 numaralı telefonlardan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yılların verdiği organizasyon deneyimi ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Seyyar sokak lezzetleri kiralama hizmeti ile İstanbul genelinde faaliyet gösteren firmamız, Osmanlı macunu kiralama hizmeti ile de faaliyetlerine devam etmektedir.

Yoğun talepler doğrultusunda hizmetlerimize eklediğimiz bu eşsiz sokak lezzeti, 7’den 70’e herkes için beğeni topluyor, adeta bir heyecana dönüşüyor. 

sokak lezzetleri kiralama firması

İstanbul Osmanlı Macunu Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde Osmanlı macunu dağıtımı hizmeti veriyoruz. İster Anadolu Yakası’nda ister Avrupa Yakası’nda olun; ekiplerimiz, dilediğiniz bir tarihte, dilediğiniz bir hizmet türü ile davetlilerinize en özel lezzetleri sunma konusunda profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Osmanlı macunu çeşitlerimizden hangisini seçmek isterseniz kişi sayısına göre sokak satıcıları kapsamında sünnet düğünleri başta olmak üzere tüm etkinliklere kiralama yapabilirsiniz.

Tarihi osmanlı macunu fiyatları ne kadar diye merak eden müşterilerimize net bir fiyat verememekle birlikte ortalama 100 200 kişi arası 5.000 TL olacaktır.

İkram Arabaları İletişim Bilgileri

Anadolu Bölgesi:

Telefon: 0 216 397 20 02

Avrupa Bölgesi:

Telefon: 0 553 241 40 67

Telefon: 0 506 101 11 11Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim