Unutulmaz Bir Etkinlik İçin PopCorn Arabası Kirala!

  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

PopCorn Arabası Kiralama

PopCorn Arabası Kiralama

Lezzetli Bir Etkinlik için Popcorn Arabası Kiralama!

Taze popcorn kokusu gibisi yoktur. Popcorn nostaljik bir yiyecek olup karşı konulmaz tada ve dokuya sahiptir. Popcorn arabası kiralama ile doğum günü, düğün, sünnet düğünü, parti, eğlence ve etkinliklerde davetlilere patlamış mısır ikram edebilirsiniz.

Patlamış mısırın pek çok etkinlik, davet ve organizasyon sırasında dağıtılacak en uygun panayır yiyeceklerinden biri olduğu unutmayın.

 

İstanbul Porcorn Arabası Kiralama Fiyatları

İstanbul’un en çok tercih edilen porcorn arabası kiralama firmalarından biri olarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sevilen tatları davetlilerinize onları memnun edecek lezzette ikram ediyoruz.

Popcorn arabası kiralama fiyatları İstanbul'da kiralanacak araç adedine, eleman sayısına ve dağıtılacak porsiyon adedine göre farklılık gösterebiliyor.

Kampanyalı fiyatlara indirimli popcorn arabası kiralamak ve İstanbul’un en kaliteli hizmetini uygun fiyata almak için firmamızı arayınız.

Sünnet Düğününde Popcorn arabası kiraladık.

Popcorn Arabası Kiralama Hizmetleri

Popcorn arabası kiralama hizmetleri kapsamında firmamızdan hizmet alabileceğiniz etkinlik ve organizasyonlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir.

  • Kurumsal etkinlikler (fuar organizasyonu, işyeri açılışı, toplantı, vb.)
  • Doğum günü partisi
  • 23 Nisan etkinlikleri
  • Sünnet organizasyonu
  • Düğün organizasyonu
  • Halka açık etkinlikler (açık hava tiyatrosu, konser, vb.)
  • Alışveriş merkezi tanıtımları
  • Üniversite etkinlikleri

Taze patlamış mısırın lezzetini etkinliklerinize dahil ederek karton popcorn kutularında davetlilerinize ikramda bulunmamızı talep edebilirsiniz.

Sokak Satıcıları Kiralama Fiyatları

İstanbul Popcorn Arabası Kiralama Firması

İstanbul ikram arabaları firması olarak her etkinlikte aradığınız eğlence ve ikram seçeneklerini sizler için bir araya getiriyoruz.

İstanbul popcorn araba kiralama firması olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunuyoruz.

Estetik görünümlü, bakımlı ve her etkinlik sonrası özenli bir şekilde temizliği yapılan seyyar popcorn arabalarımız ile İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz.

Kostümlü ekip arkadaşlarımız güne özel hazırlanmış popcorn arabasında taze olarak patlattığı mısırları kağıt kutularda servis ederler.

popcorn arabası ile çocuk etkinlikleri

Popcorn Standı Kiralama İstanbul

Etkinlik ve organizasyonlarda misafirlerinize hem eğlencenin hem de lezzetli ikramların bol olduğu bir gün yaşatmak istiyorsanız benzersiz bir deneyim için popcorn standı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Misafirleriniz için taze bir ikram sunmak istediğinizde popcorn arabası ile istediğiniz adrese gelerek yerinde mısır patlatıyor ve kağıt kutular içerisinde servisini yapıyoruz.

Açık hava partisi, özel etkinlik, doğum günü kutlaması veya daha birçok etkinlik ve davette popcorn standı kiralama İstanbul firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Patlamış Mısır Arabası Popcorn Arabası Kiralama

Kaliteli Popcorn Arabası Kiralama

İstanbul ikram arabaları kapsamında en iyi ve en kaliteli popcorncu kiralama hizmeti için tecrübeli ve profesyonel bir firmaya ihtiyacınız olduğunda firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Az yer kapladığında popcorn makinesi hemen hemen her yere kurulabilir.

Bir okul etkinliği, iş yeri açılış organizasyonu, fuar organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü partisi gibi pek çok etkinlik için mükemmel bir ikram olacaktır.

İstanbul popcorn arabası kiralama hizmeti alabileceğiniz firmamız, etkinliğin başından sonuna kadar her şey ile ilgilenecek geniş kapsamlı organizasyon hizmetleri de sağlamaktadır.

Popcorn arabası kiralayarak ekipman temini, servis hizmeti ve ulaşım dahil hizmet alabilirsiniz.

En şık Popcorn Makinaları ile Hizmet Veriyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemizle her yıl yenilenen popcorn makinelerimizle İstanbul'da en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Popcorn makinası kiraladığınızda beraberinde gelen personelimiz popcorn makinasını özenle temizlenmiş olarak getiyor ve hizmetine başlıyor. Yaz aylarında çok yoğun olduğumuz için en az 3 hafta önceden bizi arayınız. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

pamuk şeker arabası kiralama firması

Doğum Günleri İçin Popcorn Makinası Kiralama Hizmeti Veriyoruz.

Doğum günü organizasyonlarında popcorn arabalarımızla etkinliğe katılıyor ve sıcak taze patlamış mısırları kutulara koyarak dağıtım yapıyoruz. Çocukların severek tükettiği bu güzel lezzeti doğum günü için mutlaka çağırmalısınız. Unutmayın ucuz fiyata popcorn arabası bulabilirsiniz ama dikkat etmeniz gereken en önemli husus hijyen ve gelen personelin güler yüzü olmalıdır.

Zaman zaman bizi arayıp sizin fiyatlarınız pahalı diyenler oluyor ama unutmayın ki biz ikram arabaları olarak her yıl popcorn arabalarımızı yeniliyor ve personelimizi özenle seçiyoruz. Pis bir popcorn makinası veya işten anlamayan bir personelin geleceği bir etkinlik istiyorsanız tabi ki ucuz olanı seçebilirsiniz tercih sizin. Biz ikram arabaları olarak en ucuz fiyatı verdiğimizi idda etmiyoruz ama en kaliteli hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz.

Mısır Arabası pamuk şeker arabası kirala

İstanbul Popcorn Arabası Kiralama Fiyatlarımız

Kişi Sayısına Göre:

100 Kişi: 4.000 TL - 7.000 TL
200 Kişi: 5.000 TL - 9.000 TL
300 Kişi: 6000 TL - 10.000 TL


Fiyatlar şunlara göre değişiklik gösterebilir:

Kiralama süresi
Paket içeriği
Ek hizmetler (kostümlü personel, süsleme, müzik vb.)
Hafta sonu ve özel günler
Lokasyon

Daha detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için lütfen bizi arayınız.


Popcorn arabası kiralamadan önce:

Kiralama süresini ve bütçenizi belirleyin.
İhtiyaç duyduğunuz ekipman ve hizmetleri belirleyin.
Kaç Kişilik Popcorn dağıttıracağınızı seçin.
Yollayacağımız Sözleşmeyi dikkatlice okuyun ve tüm detayları teyit edin.
En az 3 hafta önceden planmanızı yapıp bizi arayın.

kiralık mısır arabası ikram arabaları

İkram Arabaları İletişim Bilgileri

Anadolu Bölgesi:

Telefon: 0 216 397 20 02

Avrupa Bölgesi:

Telefon: 0 553 241 40 67

Telefon: 0 506 101 11 11Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim