• 0553 241 40 67
  • info@ikramarabalari.com

PopCorn Arabası Kiralama

PopCorn Arabası Kiralama

PopCorn Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Her türlü etkinlikleriniz ve özel günlerinizde yapabileceğiniz bir kiralama olan Popcorn arabası kiralama ile siz değerli müşterilerimize etkinliklerinde güzel vakit geçirmeleri için fırsatlar sunmaktayız. Sizler de hiç unutmazsınız ilk gittiğiniz filmde aldığınız popcornun o güzel kokusunu, hatta her zaman evlerimizden eksik etmediğimiz o güzel kokuyu. Şimdi de gerek açılış gerekse özel günlerinizde bu tat sizlerle birlikte davetlilerinize sunulmak için beklemekte. 

Patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz İstanbul içinde devam ediyor. Uygun fiyatlara nakliye ulaşım dahil hizmet veriyoruz. Sizlerde popcorn patlamış mısır arabası kiralamak için bize ulaşınız.

Popcorn Arabası


Bütün etkinliklerde kullanılabilecek, çeşitli şekillerde hatta birkaç tane de alabileceğiniz özel arabalarımızla dilerseniz yanında sizlere yardımcı olacak personel hizmetimizle sizlerin talepleri doğrultusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Popcorn herkesin vazgeçemediği bir lezzet olarak akıllara kazınmıştır. Makine çalışmaya başladığında etrafa yaydığı o güzel koku ile siz değerli müşterilerimize ve sizlerin değerli misafirlerinize harika anlar yaşatacaktır. Siz de bu lezzetli keyfi yaşamak ve popcorn arabası kiralama  için bizlerle temasa geçebilir ve en profesyonel firmayla çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile siz müşterilerimize her zaman en hızlı, en kaliteli ve en doğru hizmeti sunmaktadır. O beyazların dansı gibi görülen makine içerisindeki hareketlerinden tutun da sizlere sunulurken, yapılan özel hareketlere kadar hepsi gerçekten de işini çok seven birileri tarafından yapılabilir ki bizler onlarız işte. 


Popcorn Arabası Kirala


Beyaz, şişman görünen ve sizlere tadıyla unutulmaz tatlar sunan bir tattan bahsedersek hepinizin ağzı sulanmış ve popcorn aklınıza gelmiştir herhalde. İşte şimdi gerek açılışlarınızda, gerekse özel günlerinizde yapacağınız kiralamalar için popcorn arabası kiralama hizmetimizden yararlanarak siz de keyifli anlarınızı güzel tatlarla süsleyebilirsiniz. Sizlere o güzel zamanların dokusunu, beyaz bir pamuk gibi sunmayı başaran popcorn’un vazgeçilmez tadını sizlerle buluşturan firmamız, ayrıca, eğitim almış personeliyle normal bir sunum yapmak yerine sizlere daha özel ve daha güzel bir sunum sunmaktadır. Bu sayede sizlerin de özen göstermiş olduğunuz günler daha da güzel bir hale gelmekte ve daha da hoş bir hal almaktadır. Sizler de tüm bunlar için bizi arayarak gerekli bilgilere ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz. 

Popcorn Arabası Kiralama   

Çok sayıda insanın olduğu alanlarda damak tadına hitap eden ikramlar sunulmak istenebilir. Bu gibi hallerde popcorn arabası kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş Merkezlerinde Popcorn Arabası

 Alışveriş merkezleri birçok yeri aynı anda barındırması ve içerisinde uzun zaman geçirilmesi nedeniyle etkinlik gibi görülmektedir. Bazı alışveriş merkezlerinde düzenlenen etkinlikler de eğlenceyi artırmak ve ziyaretçilerin güzel zaman geçirmesini sağlamak için yapılır. Bu gibi alanlarda stantlar lezzetli ve farklı yiyeceklerin cazip olması da an meselesidir.  Ayaküstü atıştırmalıklar, hızlı tüketilen özel tatlar tercih nedenidir. popcorn arabası kiralayan bir AVM de bu amacına uygun sonuç almayı ister.

Toplu Yemek Organizasyonları

Yapılan etkinliklerin özelliği kendi içerisinde değişken bir özellik göstermektedir.  Örneğin Ramazan aylarında yapılan etkinlikler, toplu yemekler, luna park gibi eğlence yerlerinde bu araçlar tadan kişilerin güzel zaman geçirmesini sağlar. Örneğin yemekten sonra yapılan yürüyüşlerde bu araçtaki atıştırmalıklar her zamankinden daha tatlı olacaktır.

Yemek organizasyonu bir iş toplantı yemeği, bayi toplantıları veya başka bir iş alanındaki kalabalık etkinlikler için de geçerlidir. Aslında bu aracı kiralamak için bir kısıtlama yoktur. Nerede hoş duracağı ve ihtiyaç olacağı düşünülüyorsa orada bu araç yerleştirilebilecektir.

Mısır Satışları Nasıl Oluyor?

Taze halde mısır patlağının satıldığı arabada çeşitli boylarda karton kutular yer alıyor. Bir yandan makinede patlayan mısırlar diğer yandan da sunulan ürünlere dair malzemeler görüntüleniyor. Sıcak patlamış mısır arabası içerisindeki ürünlerden talep edenler istedikleri boydaki kartonla tüketime başlıyor. Patlamış mısır arabasında tuzlu mısır sunumu yapılmaktadır. Tüketmemeniz gereken malzemeler varsa buna göre talebinizi araba başındaki personelimize söyleyebilirsiniz.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları kaç günlük kiralama olacağı, kaç adet araç kiralanacağı gibi etkenlere göre değişmektedir. Firmamızda birçok araç kiralaması yaparak daha da beğenilen yiyeceklerden ikram edebilirsiniz. Örneğin pamuk şeker arabası ve mısır arabasını yan yana kiralayabilirsiniz.  Sürekli olarak kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için özel bir planlama olacaktır. Buna dair görüşmeleri de yaparak kendi maliyetinizi ayarlayabilirsiniz.  Her kategorideki hizmetlerden en iyi sonucu almanızı istemekteyiz.
Copyright © 2015 İkramArabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim