İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama 
  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyatları, Osmanlı Macuncusu Kiralama Fiyat, Osmanlı Macuncusu Kiralama Hizmeti

İstanbul Osmanlı macuncusu kiralama konusunda verdiğimiz hizmet ile yaklaşık yarım asırlık tarihe sahip macun şekerini gelecek nesillere aktarmayı bir borç biliyoruz. Sokak satıcıları hizmet kategorimizde yer verdiğimiz Osmanlı macunu, özel gün ve organizasyonlarda geleneğin bir parçası olarak Osmanlı kostümüyle servis edilmektedir. Ustalarımızın çeşitli renklerde şifa niyetiyle hazırladığı macun, eskiden olduğu gibi çubuklara sararak ikram edilmektedir. Katkı maddesiz, tamamen doğal aromaların birleşimi olan Osmanlı macunu servisi ile davetlilerinize hoş bir sunum yapmak istediğinizde sizlere bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama En Ucuz Fiyatlarla


Osmanlı macununa Ramazan ayında düzenlenen iftar programları ve etkinliklerinde daha çok rağbet gösterilse de son zamanlarda pek çok eğlence programında da sıklıkla karşılaşılmaya başlandı. Çocukları geçmiş tarihlerinin mirası niteliğinde olan şekerle tanıştırmak isteyenler, panayır yiyeceklerimizden Osmanlı macununa büyük ilgi gösteriyor. Yalnızca çocuklar değil tabi ki geçmişine özlem duyan herkes bu şifalı macunun ikramını geri çeviremiyor. Belki bir özlem belki de kendisine benzer bir başka tadın olmaması insanları kendine çekiyor. İstanbul ilçesinde düzenleyeceğiniz düğün, nişan, sünnet düğünü veya iftar programında bu eşsiz lezzete yer vermek istediğinizde bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul Osmanlı macuncusu kiralama en ucuz fiyatlarla alabileceğiniz hizmetlerimiz arasında yer alıyor. 400 TLden başlayarak sizlere en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama Hizmetlerimiz


Macun kıvamında olan şekerin 5 farklı aromada sunumu yapılmaktadır. Firmamız vişneli, kivili, limonlu, vanilyalı ve portakallı olmak üzere doğal aromalar kullanarak Osmanlı macunu hazırlamaktadır. İkram ettiğimiz ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesine kesinlikle yer vermiyoruz. İnsan sağlığını önemseyerek doğal Osmanlı macununu hijyenik bir ortamda sizlere ikram ediyoruz. Panayır, festival, okul etkinlikleri gibi çocukların ve her yaştan insan grubunun bulunduğu organizasyonlarda İstanbul Osmanlı macuncusu kiralama konusunda firmamızı tercih ederek, kaliteli hizmet almanın rahatlığının farkına varacaksınız. Nostaljik görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeyen sunumumuzla tarihi yolculuğa hazır olun.

Geleneksel Osmanlı Macuncusu Kiralama İstanbul


Geleneksel tatlarımızdan Osmanlı macunu, önceleri macuncunun sokak sokak gezmesiyle insanlarla buluşturulurdu. Şimdilerde sokaklarda daha az rastlasak da bu geleneğe düzenlenen çeşitli organizasyonlarla yer verilmeye çalışılıyor. Lokma gibi tercihini şerbetli tatlılardan yana kullanmak istemeyenler, davetlilerine yapılacak tatlı ikramı için otantik görünüme sahip geleneksel Osmanlı macuncusu kiralama hizmetine başvuruyor. Bizler de sizlerin ihtiyaçlarına yanıt verecek çözümler üreterek öncesinde hazırladığımız Osmanlı macununu etkinliğin düzenlendiği yerde çubuklara sararak davetlilerinize ikram ediyoruz. Çocukların meraklı bakışlarıyla çubuğa sarılmasını seyrettiği macun şekerini tatmalarının verdiği mutluluğu her defasında yeniden ve derinden hissediyoruz. Geleneksel Osmanlı macuncusu kiralama İstanbul ilçesinde alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama Servisi


İstanbul Osmanlı macuncusu kiralama servisimiz geleneksel kıyafetler giyen ekip arkadaşlarımız ile yapılmaktadır. Nostaljik kıyafetli servis elemanımız giyimiyle ve görünümüyle sizlere en lezzetli macunu hijyene önem vererek sunmaktadır. Açık veya kapalı alan fark etmeden düzenlenecek her türden organizasyon veya etkinlik için Osmanlı macuncusu kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz.  Bizleri tercih etmek istediğinizde organizasyon tarihinden en az 3-4 gün öncesinde iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak ikram edilecek kişi sayısını belirttiğinizde detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Osmanlı Macuncusu Kiralama

 

İstanbul-İstanbul her türlü İkram Arabaları Kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 0553 241 40 67Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim