Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları 
  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Şişli Osmanlı Şerbetcisi Kiralama Fiyatları, Osmanlı Şerbetcisi Kiralama Fiyat, Osmanlı Şerbetcisi Kiralama Hizmeti

Şişli Osmanlı şerbetçisi kiralama servisimiz ile Osmanlıya has tatları ve lezzetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Osmanlı mutfağının en değerli içeceği olma özelliğini taşıyan şerbeti, geçmişten gelen aromalarla zenginleştiriyor, birbirinden farklı tatta ve lezzette şerbet ikramında bulunuyoruz. Öyle ki Osmanlı şerbeti denilince akla standart bir aroma gelmiyor. Yasemin, gül, demir hindi, gelincik, vişne, reyhan, gülhatmi, nar çiçeği ve meyan kökü gibi daha pek çok Osmanlı sofralarını zenginleştiren şerbet çeşidi bulunuyor.

Firmamız düzenlenecek organizasyonun konseptine ve damak zevkinize uygun en güzel aromalarla hazırladığı şerbeti davetlilerinize ikram etmeniz için profesyonel anlamda Şişli Osmanlı şerbetçisi kiralama hizmetisunacaktır.

Şişli Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları 400 TLden Başlıyor


Toplum olarak Osmanlı şerbetine Ramazan aylarında kurulan sofralarda yer vererek geleneğimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Her an böylesine özel bir içeceği hazırlamak kolay olmasa gerek, bu enfes lezzete bir süredir katıldığımız davetlerde rastlar olduk. Firmamız tadıyla, içimiyle, sunumuyla kendine özel olan Osmanlı şerbetine organizasyonlarında yer vermek isteyenler için özel bir karışım hazırlamaktadır. Kendine has tadıyla davetlilerine farklı bir sunum yapmak isteyenlerin tercih ettiği lezzetlerimiz arasında yerini almayı başaran Osmanlı şerbeti için firmamızla iletişime geçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Şişli Osmanlı şerbetçisi kiralama fiyatları 400 TLden başlamaktadır.

Geleneksel Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Şişli


Organizasyonlara sokak satıcıları kapsamında Osmanlı şerbetçisi kiralama hizmetimizi tamamen organik ürünlerle hazırlayarak sunuyoruz. Çeşitli baharatlar ve doğal kurutulmuş meyveler ile tatlandırdığımız şerbette herhangi bir katkı maddesine yer vermiyoruz. Keyifli bir içecek halini alana kadar çeşitli aşamalardan geçirdiğimiz şerbet tesislerimizde hijyene önem verilerek hazırlanmaktadır. Geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan vatandaşlarımızın davet ve etkinliklerde özellikle tercih ettiği Osmanlı şerbetini ağızda yumuşak bir tat bırakacak şekilde tatlandırıyor ve damak zevkinize yatkın lezzette üretiyoruz. Osmanlı şerbetçisi kiralama Şişli ilçemizde en uygun fiyat seçeneğiyle sizlerle buluşturulmaktadır.  

Şişli Osmanlı Şerbeti Siparişi


Nostaljik bir görüntü kazandırmak için geleneksel tatlarımızdan Osmanlı şerbetini güğümden bardaklara boşaltarak servis ediyoruz. Lezzetiyle ilgi çeken, yaz-kış demeden tüketilen şerbet, ustalarımızın özel karışımıyla hazırlanmaktadır. Şişli Osmanlı şerbeti siparişi verdiğiniz gün ve tarih için her güğümde aynı lezzeti taşıyan profesyonel üretim gerçekleştiriyoruz.  Sipariş hattımızı arayarak organizasyon türü, dağıtımı yapılmak istenen şerbet miktarı ve mekanı belirterek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra doğru planlama ve profesyonel çalışma ile problemsiz bir sunum hizmeti ve organizasyonu yürütme fırsatı bulursunuz.

Organizasyonlara Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Şişli


Bebek mevlidi, sünnet merasimi, kına ve düğün organizasyonu, fuar, açılış organizasyonu, Ramazan etkinlikleri ve iftar programları gibi daha sayamadığımız pek çok davet ve etkinlik kapsamında Osmanlı şerbetçisi kiralama hizmetimize başvurabiliyorsunuz. Organizasyonun büyüklüğüne göre birden fazla şerbetçi ve güğümle mekana ulaşım yapıyoruz. Gerektiğine maniler eşliğinde ikramda bulunduğumuz Osmanlı şerbeti soğuk olarak tüketilmektedir. Bu benzersiz tadı misafirlerinizle buluşturmaya karar verdiğinizde firmamızı arayarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Osmanlı şerbetçisi kiralama Şişli ilçesinin en kaliteli hizmetini almanız için sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Şişli Osmanlı Şerbetçisi Kiralama ve Sunum Hizmetleri


Tecrübeli ustalarımızın lezzetli içecek şerbeti en doğal haliyle, orijinaline yakın tat ve kıvamda hazırlamaktadır. Özel motiflerle ilenmiş güğümlerin ibriklerinden buz gibi akıtılan Osmanlı şerbeti, ısısını koruyacak şekilde muhafaza edilmektedir. Mekana gelen servis ekibimiz Osmanlı kostümleri içerisinde güler yüzleriyle ve nazik yaklaşımlarıyla profesyonel anlamda Şişli Osmanlı şerbetçisi kiralama ve ikram hizmetleri sunarlar. Beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacak ve tüm süreci pürüzsüz şekilde yürütecek bir ekiple çalışmak istediğinizde bizlere ulaşmanız ve rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

 

İstanbul-Şişli her türlü İkram Arabaları Kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 0553 241 40 67Copyright © 2015-2023 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim