Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama 
  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları, Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyat, Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmeti

Zeytinburnu patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizle taze ve sıcak haliyle sunumunu yaptığımız patlamış mısır, eğlence organizasyonlarının en çok tercih edilen panayır yiyeceklerinden biridir. Tarihi çok eskilere dayanan patlamış mısıra halen büyük ilgi duyulmaktadır. Daha çok sinemalarda, televizyon karşısında tüketimiyle bilinse de günümüzde her türden organizasyonda yerini almayı başarmıştır. Özellikle açılış organizasyonu, sünnet düğünü ve doğum günü organizasyonunda tercih edilen patlamış mısır, açık havada düzenlenecek tüm etkinlikte davetlilerine farklı bir ikram sunmak isteyenler tarafından talep edilmektedir.

Firmamız sevilerek tüketilen patlamış mısırı organizasyonunuza dahil etmeniz için seyyar aracı ve ustasıyla birlikte kiralama hizmeti vermektedir. Etkinliğinize Zeytinburnu patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizden yararlanarak festival havası katmak isterseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir.

Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Karnaval Yiyeceklerinden Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmeti

Organizasyon hizmetlerinin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte karnaval yiyecekleri bu hizmetlerin en önemli parçası olmayı başarmıştır. Bizler de böylesine sevilen ve talep gören patlamış mısırı, yenilenen seyyar araçlarımızla hijyenik bir şekilde hazırlıyor, dağıtımı içinse gerekli tüm malzemelerin teminini yaparak organizasyonlarınızda yer alıyoruz. 20 yılı aşkın süredir akla gelebilecek her organizasyonun plan, program, sunum ve yürütülmesini üstlenerek profesyonel projelere imza attık. Uzman ve tecrübeli bir firma ile çalışarak davet ve etkinliklerinizde herhangi bir aksiliğe yer vermeden Zeytinburnu ilçesinde patlamış mısır arabası kiralama hizmetine ihtiyaç duyarsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama Uygun Fiyatlara

Firmamız Zeytinburnu başta olmak üzere İstanbul un her yerine yayılmış geniş ağıyla tüm organizasyon hizmetlerini üstelenecek profesyonelliğe, ekip ve ekipmana sahiptir. Hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarla sunarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyor, tecrübe ve kalitemizden her organizasyon sonrası söz ettiriyoruz. 400 TL den başlayan Zeytinburnu patlamış mısır arabası kiralama uygun fiyatlara alabileceğiniz hizmetlerimizden yalnızca bir tanesidir. Firmamıza rezervasyon yaptırdığınızda organizasyon günü tam vaktinde mekana ulaşıyor, seyyar aracımızı kurarak davetliler ulaşmadan 1 saat öncesinde hazırlık yapmaya başlıyoruz. Anlaşılan fiyatlar dışında ekstra nakliye, ekipman ve dağıtım ücreti talep etmiyoruz. Tek fiyata diğer tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.

Zeytinburnu Kiralık Patlamış Mısır Arabası

Zeytinburnu kiralık patlamış mısır arabası hizmetimizi kır düğünü, üniversite şenlikleri, festival, AVM etkinlikleri, doğum günü, açılış organizasyonu, sünnet düğünü ve yılbaşı eğlenceleri gibi özel gün ve gecelerinizde tercih edebilirsiniz. Davetliler bir yandan organizasyona kendini kaptıracak bir yandan sıcak ve taze olarak servis edilen patlamış mısırları tadacaktır. Açılış organizasyonlarında ise davetlileri mekana çekmek için patlamış mısır etkili bir ikram olacaktır. Sıcacık patlamış mısırın tadına bakmak isteyenler, açılışı yapılan dükkan veya mağazanın önünde kuyruk oluşturacaktır. Zeytinburnu kiralık patlamış mısır arabası hizmetimizden yararlanmak istediğinizde etkinlik, davet veya organizasyondan en az 3-4 gün önce firmamızla iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Zeytinburnu Patlamış Mısırcı Kiralama Hizmetleri

Organizasyon firmamız Zeytinburnu patlamış mısırcı kiralama hizmetleri kapsamında davet ve etkinliklerde işinin ehli patlamış mısırcılar ve son model seyyar araçlarıyla yerini almaktadır. Patlamış mısırın ikram edileceği özenle hazırlanmış kutuları, peçete ve ekstra tuz sevenler için mini tuz paketlerini yanımızda bulunduruyoruz. Siparişini verdiğiniz kişi sayısını gözeterek herkese yetecek kadar mısırı yerinde patlatıyor, sıcak ve taze bir şekilde paketlerde servisini yapıyoruz. Servis elemanlarımız doğum günü, sünnet organizasyonu, kır düğünü ve açılış organizasyonu gibi davet ve etkinliklerde giydiği çeşitli kostümlerle daha ilgi çekici bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kaliteli ve sunumuyla göz dolduran Zeytinburnu patlamış mısırcı kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Patlamış Mısır Arabası Kiralama

 

İstanbul-Zeytinburnu her türlü İkram Arabaları Kiralama hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 0553 241 40 67Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim