Herkesin Sevdiği Tek Bir Lezzet: Pamuk Şeker Arabası Kiralama

  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları Kişi Sayısına Ve Mesafeye Göre Değişiklik Göstermektedir. Ortalama fiyatlarımız aşağıda size sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için ulaşınız. Pamuk şekerci kiralama hizmetimiz İstanbul un her yerinde devam ediyor.

Pamuk şeker ikramı yapmak istediğiniz etkinlikler için bizler 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmet veriyoruz. Her yıl yenilenen modern konseptlerimizle ikram arabaları olarak yanınızdayız.

©  0 216 397 20 02 Veya 0553 241 40 67

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları
Pamuk Şeker Makinası Kiralama 100 Kişilik 4.000 TL
Pamuk Şeker Arabası Kiralama 200 Kişilik 5.000 TL
Kiralık Pamuk Şeker Arabası 300 Kişilik 6.000 TL
Pamuk Şekerci Kiralama 400 Kişilik

7.000 TL

Fiyata Dahil Olanlar:

    Pamuk şeker arabası kiralama
    Usta ve personel
    Malzemeler (şeker, çubuk, tabak)
    Nakliye

Fiyata Dahil Olmayanlar:

    SGK ve vergiler
    Özel izinler
    Ekstra hizmetler (animasyon, müzik, vb.)

Bazı Ek Hizmetler:

    Animasyon
    Müzik
    Işıklandırma
    Süsleme
    Fotoğraf ve video çekimi

pamuk şeker arabası istanbul

Pamuk Şeker Arabası Kiraladığınız da İstanbul İçinde Nakliye Ulaşım Bize Ait Olmaktadır. İşlemi Yapacak Personel ve Tüm Gerekli Malzemeler Yollanmaktadır.

Etkinlik Saatinden 1 Saat Önce Pamuk Şeker Etkinliği Yapılacak Yere Geliyoruz ve Gerekli Hazırlıklarımızı Yapıyoruz. Etkinlik Yapılacak Yerde Elektrik Olması Gerekmektedir. Pamuk Şeker Dağıtımı Yapacak Personellerimiz Güler Yüzlü ve Hijyen Kurallarına Uyarak Dağıtım Yapmaktadır.

Dikkat : Biz İkram Arabaları Firması Olarak Kesinlikle Gıda Boyası Kullanmıyoruz. Bu Sebeple Bizde Pembe Mavi vs. Pamuk Şeker Yoktur ve Sizlere de Çocuklarımızın Sağlığı İle Oynamamak Adına Tavsiye Etmiyoruz. Bu Durum En Büyük Yanlışlardan Bir Tanesidir.

pamuk şekerci kiralama istanbul

En Ekonomik Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Türkiye’de her sene binlerce organizasyon yapılıyor. Özellikle çocukların da yer aldığı organizasyonlarda pamuk şeker arabası olmazsa olmazlar arasında yer alır. Ekonomik fiyatlara İstanbul genelinde pamuk şeker makinası kiralama sağlıyoruz.

Üzerine düşünülmeden ve küçük detaylara yer verilmeden düzenlenen organizasyonlar sebebiyle davetliler oldukça sıkılır. Enerjik, dinamik bir organizasyon yaratmak için pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası gibi farklı eğlencelerin de organizasyona eklenmesi oldukça önemlidir.

Sizler de istediğiniz organizasyon için pamuk şeker arabası kiralayarak oldukça eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz.

Pamuk şekerci kiralama firması

Pamuk Şeker ile Etkinlikleri Renklendirin

Çocukların en sevdiği yiyecekler elbette şekerlerdir. Her türden şekere ilgileri vardır ancak bulut kadar hafif ve ağza değer değmez eriyen pamuk şeker çocukların en gözdesidir.

Pamuk şeker arabasının çalışma şeklini yani şeker zerreciklerin ipliksi yumaklar halini alma sürecini izlemek bile onlara zevk verir.

Sizler de etkinliklerinizde çocukları mutlu etmek ve renkli bir sunum yapmak isterseniz pamuk şeker arabası kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz. Anlaşma sağlamanız durumunda sizlere gelecek olan nostarjik görünümlü araç gelecektir.

pamuk şeker patlamış mısır  ve osmanlı macunu osmanlı şerbeti kiralama

Doğum Günü Partileri için Pamuk Şeker Makinesi Kiralama

Özenle hazırlanmış bir doğum günü için pamuk şeker arabası kiralama hizmeti en çok tercih edilen panayır yiyeceğidir. Çocukların mutluluğu için doğum günlerinde başta pamuk şeker olmak üzere palyaço, sihirbaz, patlamış mısır arabası kiralama gibi hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız son model ve gösterişli pamuk şeker arabası ve doğum gününün konseptine uygun kostümlü pamuk şekercilerimizle programdan 1 saat önce mekanda yerini almaktadır.

İşinin ehli ve güler yüzlü personellerimiz program sırasında pamuk şekerini yerinde üreterek çocuk-yetişkin davetlilere pamuk şeker ikramında bulunmaktadır. Eldiven, galoş ve maske kullanarak hijyenik bir şekilde sunum gerçekleştiriyoruz.

istanbul pamuk şeker arabası kiralama

Sünnet Düğünlerinde Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Çocukların bir arada bulunduğu etkinliklerden bir diğeri kuşkusuz sünnet düğünleridir. Etrafta koşuşturan, orkestranın ezgileriyle eşliğinde oyunlar oynayan çocukları mutlu etmenin bir diğer yolu organizasyonda onların sevdikleri tatlara yer vermektir.

Düğün organizasyonlarında pamuk şeker kiralama hizmetleri sunmakta son derece titiz davranıyor ve en kaliteli hizmet vermekte devam ediyoruz.

Görselliğe ve hijyene önem veriyor, pancar şekeri ve doğal tatlandırıcılarla içiniz rahat bir şekilde çocuklarınızı mutlu etmenizi sağlayacak kaliteli pamuk şeker arabası kiralama hizmeti veriyoruz.

Sünnet düğünü için pamuk şeker makinası, patlamış mısır makinası ve osmanlı şerbetçisi gibi hizmetleri sağlamaktayız.

pamuk şeker kiralama şirketi

Açılış Organizasyonları için Pamuk Şeker Kiralama Fiyatlarımız

Açılış organizasyonları tanıtım ve dikkat çekmek amacıyla yapılmaktadır. İş yeri açılışı, dükkan açılışı ve mağaza açılışı günlerinde insanları açılışa davet etmenin en etkili yolu onlara ikramda bulunmaktır.

Firmamız ikram arabalarıyla nostaljik kıyafetli elemanlarımızın en çok sevilen tatları davetlilere dağıtacağı bir organizasyon düzenlemektedir. Çocukların dikkatini çekecek bir organizasyon için sunum elemanlarımız palyaço ve diğer maskot kostümleri ile de hizmet verebiliyor.

Açılış organizasyonları için pamuk şekeri standı kiralama hizmetimize gün boyu veya saatlik olarak başvurabilirsiniz.

Sokak Lezzetleri Kiralama

İstanbul Pamuk Şeker Arabası Modelleri

Firmamız pamuk şeker arabası kiralama hizmeti İstanbul ve çevre illerde talep edebileceğiniz şekilde çalışma sergilemektedir.

Doğum günü ve sünnet merasimi gibi bireysel organizasyonların yanı sıra Ramazan etkinlikleri, piknik programları, okul şenlikleri, 23 Nisan etkinlikleri, yıl sonu etkinlikleri kapsamında pamuk şeker arabası ile tatlı bir sunum yapıyoruz.

Açık alan etkinliklerinin vazgeçilmez panayır yiyeceğini ikram arabalarımızla organizasyon yerine getiriyor, yerinde üretim ve eğlenceli gösterilerle çocuklara dağıtıyoruz.

İstanbul pamuk şeker arabası kiralama hizmetleri ; özellikle çocukların da dahil olduğu organizasyonlara ilginin artması için yapılmaktadır.

Bununla birlikte osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, patlamış mısır arabası kiralama hizmetlerini uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla organizasyon şirketimizden alabilirsiniz.

sokak satıcıları lezzetleri kiralama

Pamuk Şeker Makinası Hangi Etkinliklerde Yer Alır?

 

   Kır düğünü,

   Sünnet organizasyonları,

   Salon düğünü,

   Şirket içi etkinlikler,

   Doğum günü etkinlikleri,

   Ramazan ayına özel olarak yapılan davetler ve etkinlikler,

   Konser alanları,

   Eğlence ve panayır alanları,

   AVM içinde yapılan etkinlikler,

   Çocuk oyunlarının bulunduğu sinema ve tiyatro salonları,

   Turistik etkinlikler,

   Şenlikler,

   23 Nisan etkinlikleri,

   Yılbaşı etkinlikleri,

   Anaokulu etkinlikleri

   Özel günler,

   Piknik organizasyonları,

   Dernek tarafından düzenlenen tanıtıcı etkinliklerde pamuk şekeri arabası kiralanabilir.

pamuk şeker kiralama istanbul firması

İSTANBUL GENELİNDE EN EKONOMİK FİYATLARA PAMUK ŞEKERCİ KİRALAMAK İÇİN BİZE ULAŞINIZ.

İstanbul'da Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmetleri

İstanbul'un hangi ilçesinde olursanız olun, pamuk şeker arabası kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sokak lezzetlerini organizasyonlarınıza taşımak ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatmak için ikramarabalari.com yanınızda!

pamuk şeker arabası kiralamaCopyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim