• 0553 241 40 67
  • info@ikramarabalari.com

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları Kişi Sayısına Ve Mesafeye Göre Değişiklik Göstermektedir. Patlamış Mısır Arabası Ve Dağıtım Elemanı Fiyatları İçin Lütfen Bizi Arayın 

©  0 216 397 20 02 Veya  0553 241 40 67

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Dünyanın belki de en eski yiyeceklerinden biri olan patlamış mısırın tarihi 7 bin yıl öncesine dayanıyor. Tesadüfen keşfedilen patlamış mısır, sinemalarda yerini ilk olarak İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra aldı. Günümüzdeyse halen en çok tüketilen aperatiflerden biridir. Sinemalarda, televizyon başında açık hava gösterilerinde, çocuk şenliklerinde ve daha pek çok etkinlik ve organizasyonda patlamış mısıra yer verilmektedir. Herkes tarafından sevilerek tüketildiği için seyyar arabalarla hizmet veren organizasyon firmalarından patlamış mısır arabası kiralama yapılmaktadır. Firmamız hem İstanbul hem de çevre illerde kiralık patlamış mısır arabası ile hizmeti vermektedir.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Mısır Patlatma Makinesi Kiralama Hizmetimizle Tanışın!

Patlamış mısır standı etkinliklerde herkese hitap eden bir organizasyon hizmetidir. Her yaş grubunun dikkatini çeken patlamış mısır için yalnızca standın kiralanması yeterli olmayacaktır. Standı yönetebilecek, deneyimli ve bilgi sahibi olan birisine de ihtiyaç duyulur. Organizasyon, Osmanlı kostümleriyle günü renklendirecek servis elemanlarımız ile anlamlı hale gelir. Az yağ ile mısır patlatabilen seyyar araçlarımız lezzetli, sağlıklı ve kalori değeri düşük bir atıştırmalık hazırlamayı sağlamaktadır.

Seyyar araçlarımız tek seferde ne kadar mısır patlatmak istediğinize yani davetli yoğunluğuna göre farklı üretim kapasitesine sahip seçeneklerle sunulmaktadır. Etrafa herhangi bir şekilde tuz, yağ veya mısır sıçrama derdi olmadan davetlilerinize sıcacık ve mis kokulu patlamış mısırdan ikram edebileceksiniz. Kostümlü servis elemanımız hijyenik koşullar altında organizasyonu yürütecek ve mısır patlatma işlemiyle birlikte patlamış mısırın özel kutularda dağıtımını gerçekleştirecektir. İstanbul'un en kaliteli patlamış mısır arabası kiralama hizmeti için firmamızın telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Kiralık Popcorn Arabası

Patlamış Mısır Arabası-Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti

Popcorn arabası kiralama hizmeti için kullanılan seyyar araçlar temiz bir şekilde organizasyonun düzenleneceği yere popcorncu elemanlarımız tarafından ulaştırılmaktadır. Belirli aralıklarla araçlarımızı yeniliyor böylece daha sağlıklı ve hijyenik koşullarda hizmet almanızı sağlıyoruz. Patlamış mısır arabası kiralamak için firmamızla etkinlik tarihinden en az 4 gün önce iletişime geçmeniz gerekir. Etkinlik günü de kiralama hizmeti için bizleri arayabilirsiniz. Ancak kesin olarak yanıt alabilmek için ön rezervasyon önemlidir.

En Uygun Fiyatlara Patlamış Mısır Arabası Kiralama Servisi için İletişime Geçin!

Patlamış mısırcı hizmetimiz doğum günleri, sünnet organizasyonu, okul şenlikleri, piknik etkinlikleri, açılış organizasyonları, fuar organizasyonu gibi etkinlik ve özel günler için tercih edilmektedir. Herkes tarafından ilgi görmesi tüm organizasyonlarda yer vermenizi sağlamaktadır. Yerinde patlatılan mısır, kostümlü elemanlarımız tarafından sıcak ve şık bir şekilde davetlilerinize sunulmaktadır. İstanbul'un en uygun fiyatlara patlamış mısır arabası kiralama servisi için firmamızın iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Son Model Patlamış Mısır Arabalarıyla Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Mısır patlatma makinelerimiz Gıda ve Tarım Bakanlığı onaylı, 304 krom çelik malzemeden üretilmiştir. Sağlığınız düşünülerek hazırlanan seyyar araçlarımız her organizasyondan sonra hemen temizlenmekte ve üretime devam ettiği sürece düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Son model ve şık görünümlü patlamış mısır arabalarımıza tüm organizasyonlarda yer verebilirsiniz. Hızlı ve sağlıklı popcorn hazırlayarak davetlilerinize mısır kutusu ile sunum yapıyoruz.

Organizasyonların En Sevilen Aperatifi Patlamış Mısır Standı Kiralama Hizmeti

Firmamız en sevilen aperatif patlamış mısır için son model standlarıyla ve kostümlü elemanlarıyla organizasyonlara özel hizmet vermektedir. Servis elemanlarımız organizasyonun türüne göre farklı kıyafetler (Osmanlı kostümü, maskot, smokin gibi) giyebilmektedir. Özel bir tercih olmaması halinde Osmanlı kostümlü olarak servis yapılmaktadır. Davetlilerinize düzenleyeceğiniz etkinlikte patlamış mısır standı kiralama hizmetine yer vererek onlara farklı bir sunum yapabilirsiniz.

Kiralık Popcorn Arabası Fiyatları

Patlamış Mısır Arabaları ile Yer Aldığımız Etkinlikler

Etkinlik ve organizasyonlarınıza değer katacak kalitede popcorn arabası kiralama hizmeti veriyoruz. Davetlilerinize hoş bir sunum yapmak, onları şaşırtmak isterseniz firmamızla iletişime geçerek patlamış mısır arabası kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Popcorn arabaları ile yer aldığımız etkinlikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Düğün, kına, ve nişan organizasyonu
  • Sünnet merasimi
  • Yılbaşı etkinlikleri, doğum günü partileri, mezuniyet törenleri ve 23 Nisan etkinlikleri
  • Açılış, iş toplantısı ve firma tanıtım organizasyonları
  • Piknik organizasyonu, müsabakalar, yarışmalar, fuarlar ve şenlikler
  • Konferans, söyleşi ve seminer gibi toplantılar

Açılış Organizasyonlarına Özel Popcorn Makinesi Kiralama

Popcorn dağıtımı konusunda en çok tercih yapılan hizmet alanı açılış organizasyonları oluyor. Ziyaretçilerin açılışa rağbet göstermesinde önemli katkısı bulunan ikramlardan popcorn, müşterilerin mekanda daha uzun süre kalmasını hatta mağazayı gezmesini sağlıyor. Her mevsim tercih edilen bir panayır yiyeceği olması sayesinde açılış organizasyonlarını yılın her günü ikram arabalarımızla renkli bir etkinliğe dönüştürüyoruz.

Popcorn patlamış mısır arabası kiralama

Okul Etkinliklerine Özel Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmeti

Mezuniyet töreni, 23 Nisan etkinlikleri, okul şenlikleri ve piknik gibi okul etkinliklerini içeren sayısız organizasyonda patlamış mısır arabalarımızla yer almaya devam ediyoruz. Çocukların katıldığı organizasyonlarda en önemli hususların güven, sağlık ve hijyen olduğunun bilinciyle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Servis elemanlarımız güler yüzlü, çocuk ilişkileri kuvvetli ve güvenilir kişilerdir. Firmamız uzun yıllardır aynı ekiple hizmetlerine devam etmektedir. Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak adına güvenebileceğiniz bir kadro ve hijyenin önem verildiği ikram arabalarıyla çalışmalar yürütüyoruz. Bu zamana kadar görev aldığımız organizasyonlara dair resimleri inceleyebilir, büromuza gelerek ekip arkadaşlarımızla tanışabilirsiniz.

Sokak Satıcısı Kiralama İstanbul

Kurumsal Organizasyonlara Özel Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmeti

Seminer, konferans, söyleşi ve fuar organizasyonlarına özel verdiğimiz patlamış mısır arabası kiralama hizmetinde servis elemanlarımız konsepte uygun kıyafetlerle ikramda bulunmaktadır. Şık ve gösterişli kıyafetli elemanlarımız temiz ve organizasyona yakışır şekilde düzenlenmiş seyyar araçlarımızla sunum yapacaktır. Kurumsal organizasyonlara özel patlamış mısır arabası kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Çeşitli eğlence şekillerinin olduğu çok güzel bir günde çocuklara ve büyüklere birlikte ikram edebileceğiniz ve herkes tarafından ilgi odağı olabilecek bir şey derseniz bizler size patlamış mısır arabası kiralama konusunda yardımcı olabiliriz. Sizlere her zaman için hizmetin en iyisini sunmayı başaran ve bu yüzden her zaman ilgi odağınız olmayı başaran firmamız siz değerli müşterilerimize patlamış mısır konusunda da yardımcı olmaktadır. 

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Servisi

Patlamış Mısır Arabası

Son dönemlerde yapılan eğlencelerin bir çoğunda ve etkinliklerde kullanılan özelliklerden biri olarak dikkat çeken patlamış mısır sinemalardan tutun da evlerimize, o eski yılbaşı eğlencelerine kadar her zaman bütün anılarımızda bulunmaktadır. Bu tarz çok sevilen ve herkes tarafından yenilen bir şey olarak patlamış mısır sunumu da son zamanlarda bir çok şirket ve kişi tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle doğum günlerinde ve açılış günü yapan firmalarda tercih edilen patlamış mısır arabası kiralama konusunda firmamız başarılı ve hijyenik çalışmalarıyla ön planda olmayı başarmaktadır. Eğitimli kadrosuyla istemiş olduğunuz hizmetin en iyisini vermeyi başaran firmamız, siz değerli müşterilerimizin eğlenceli günlerini daha da keyifli ve daha da leziz hale getirmek için çalışmaktadır. Sizler de bu konuda hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Patlamış Mısır Arabası Kirala


Neden diye soracak olursanız birinci sebebi mısır bizden bir taddır. Ayrıca, çocukluğumuzdan büyüklüğümüze kadar o tadı unutmaz ve bir çok anımızda da tutarız. Hatta yenildikçe yenilmesi istenir. İşte bu yüzden özel bir açılış yaptığınızı düşünelim. Ayak üstü yenilecek ve kokusuyla bizlere güzel anılar hatırlatacak bir patlamış mısır ikram edilmesi sizce de çok güzel olmaz mı? Bu konuda yıllardır vermiş olduğu çalışmalarla sizleri her zaman düşünerek, sizlerin o güzel günlerine biraz daha güzel bir tat vermek için yapılan çalışmalarla patlamış mısır arabası kiralama adına sizlere verebileceği hizmetin en iyisini vermektedir. 


Kiralık Patlamış Mısır Arabası Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçiniz. 0553 241 40 67 

Etiketler: mısır arabası kiralama,popcorn arabası kiralama fiyatları,patlamış mısır arabası kiralama,popcorn arabası kiralama,kiralık mısır arabası,patlamış mısır arabası kiralama fiyat,popcorn arabasi kiralamaCopyright © 2015 İkramArabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim