Sıkça Sorulan Sorular - Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları 2024

  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Pamuk Şeker Arabası kiralama ücreti dağıtım yapılacak kişi sayısı ve gelinecek yerin uzaklığına göre değişiyor. Pamuk şeker arabası tek olarak verilmiyor beraberinde dağıtım elemanı ve tüm malzemeleri ile gelmektedir.

Patlamış mısır arabası kiralama her yere geliyor dağıtım elemanı beraberinde gelmektedir. Kişi sayısı ve gelinecek yeri belirtmeniz durumunda ekip ve ekipmanlarımızla size hizmete hazırız.

Osmanlı macunu ve macuncu kiralama için bizimle telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Osmanlı macunu ve macuncu fiyatları hakkında size bizimle iletişim kurmanız durumunda detaylı bilgi verilmiş olacaktır.

Osmanlı Şerbeti ve Osmanlı Şerbetçisi kiralama ücretleri dağıtım yapılacak kişi sayısı ve etkinlik yerinin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Osmanlı şerbet ve şerbetçi kiralama ücretleri hakkında bizi arayarak yada mail atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kahveci güzeli İstanbul'da her yere geliyor olup özellikle kına gecelerine yoğun olduğumuz için haftalar önceden rezervasyon yaptırmanız rica olunur. Kahveci güzeli kiralamak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz..

Hayır Lokması döktürecek müşterilerimiz için İstanbul'da her yere geliyoruz. Cami çıkışında en az 500 kişilik olması kaydıyla lokma dağıtımı yapmaktayız.

Salepçi İstanbul ilçelerinin tamamına geliyor olup salepçi kiralama fiyatları salep dağıtımı yapılacak kişi sayısına ve gelinecek ilçeye göre değişiklik göstermektedir. Salepçi kiralamak için iletişim bölümünden bize ulaşınız.

Firmamız Maraş dondurmacısı kiralama hizmeti sunmaktadır. Özel soğutucuları ile geliyor olup dondurmacı tarafından  derin dondurucusu olan difriz ile özel külahlarda ikram ediliyor. Dondurmacı kiralama fiyatları kişi sayısına göre değişiklik gösteriyor.  1- 100 kişi arası  550 TL dir.

Firmamız da bardakta mısır arabası mevcut olup siz İstanbul'da nereye isterseniz oraya gelmektedir. Bardakta mısır arabası kiralama fiyatları kişi sayısına göre değişmekte. Bardakta mısır arabası için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Her işte olduğu gibi ikram arabaları kiralamada da toplu alımlarda ciddi indirimler uygulanmaktadır. İkram arabalarından 4 tane aynı anda kiraladığınız da %30 a varan indirim uygulanmaktadır. Pamuk şeker arabası, popcorn arabası kiralama, osmanlı macuncusu ve osmanlı şerbetçisi kiralama hakkında bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Copyright © 2015-2024 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim