• 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

acil dönüş rica ederim

GÜLNUR YALIN
 

Burak Bora Anadolu Lisesi Finans Departmanı başkanıyım. Konferansımızda sizin ana sayfanızda bulunan kampanyadan faydalanmak istiyoruz. Teşekkürler.

Duru İMAMOĞLU
 

8 Haziran tarihinde akşam 6'dan itibaren gece 11'e kadar Kilyos'ta yapılacak bir mezuniyet partisi için dondurma arabası kiralamak istiyoruz. Fiyat bilgisi rica ediyorum.

Emel Göçmen
 

Merhaba, kartal/cevizli'de 250 kişilik patlamış mısır, pamuk şeker ve sahlep için her şey dahil net bir fiyat alabilir miyim?

Elif Özmen
 

merhabalar, 2 gün ile 1 hafta arası kiralama fiyatlarını paylaşabilirseniz seviniriz 2 gün ne kadar olur 1 hafta olursa ne kadar olur başka şehirlerde de şubeniz var mı gibi şimdiden teşekkürler

sevda cömert
 

Merhaba, Fuar alanında kullanılmak üzere, patlamış mısır dağıtmak istiyoruz. Mısır ve kese kağıdını biz alacağız. Araba ve dağıtıcı gerekli. 3 günlük düşünüyoruz şimdilik ama 4 güne de çıkabilir, indirimli fiyat teklifinizi alabilir miyim? teşekkürler.

melike baler
 

Merhaba ben ve arkadaşım yazın bir dükkanın önünde dondurma satma işine gireceğiz ancak bize seyyar dondurma dolabı lazım sizin şirketinizde bildiğim kadarıyla bu dolapları kiralıyor.Aylık kirası ne kadar ? Dolabı siz mi getiriyorsunuz ? Bize bu konuda bilgi verirmisiniz ?

Emre Selvi
 

Firmanızdan pamuk şekerci kiraladık saatinden önce geldi güler yüzü ve ilgi alakasıyla çocuklar tarafından çok beğenildi. almış olduğumuz hizmetten fazlasıyla memnun kaldık teşekkür ederiz.

pamuk şekerci kiraladık
 

Osmanlı şerbeti kiraladık gelen arkadaştan ve osmanlı şerbetinden çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyoruz.

Mustafa Karahan
 

İkram arabaları temiz ve çalışan arkadaşlar oldukça ilgili başarılar sizi tavsiye ediyoruz.

Murat Öztürk
 Copyright © 2015-2022 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim