Müşteri Görüşleri - Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatları

  • 0553 241 40 67 - 0506 101 11 11
  • info@ikramarabalari.com

Merhabalar, 5 Mayıs'ta saat 10.00'dan 16.00'a kadar 250-350 kişi için popcorn makinesi fiyatı alabilir miyim?

Ömer Güler
 

Merhaba,23 nisan 12:00-14:00 saatleri arasında pamuk şekeri kiralama fiyat teklifini mail olarak göndermenizi rica ederiz.

BETÜL HIRAOĞLU
 

Merhabalar , Zorlu holdinğ bünyesinde bulunan Zorlu tekstil taç Fırmamızın Hadımköy lokasyonunda personellere dağıtılması planlanan en az 500 ve ustü fiyat teklifinizi mail adresime bekliyorum. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederiz. Saygılarımla , İyi Çalışmalar.

ahmet.ceran
 

Merhabalar, Bahçelievler'deki anaokulumuza 24 nisan günü pamuk şekeri ve patlamış mısır arabası kiralamak istiyorum, bilgi & fiyat alabilir miyim ? Uçan Balon Anaokulu

yeşim sanlav
 

Merhabalar kampanya bilgisi bulunan patlamış mısır ve pamuk şeker arabası fiyatını öğrenebilir miyim? Rica etsem ayrı ayrı her iki arabanın kira fiyatını da yazabilir misiniz?

Damla ÖZDEMİR
 

acil dönüş rica ederim

GÜLNUR YALIN
 

Burak Bora Anadolu Lisesi Finans Departmanı başkanıyım. Konferansımızda sizin ana sayfanızda bulunan kampanyadan faydalanmak istiyoruz. Teşekkürler.

Duru İMAMOĞLU
 

8 Haziran tarihinde akşam 6'dan itibaren gece 11'e kadar Kilyos'ta yapılacak bir mezuniyet partisi için dondurma arabası kiralamak istiyoruz. Fiyat bilgisi rica ediyorum.

Emel Göçmen
 

Merhaba, kartal/cevizli'de 250 kişilik patlamış mısır, pamuk şeker ve sahlep için her şey dahil net bir fiyat alabilir miyim?

Elif Özmen
 

merhabalar, 2 gün ile 1 hafta arası kiralama fiyatlarını paylaşabilirseniz seviniriz 2 gün ne kadar olur 1 hafta olursa ne kadar olur başka şehirlerde de şubeniz var mı gibi şimdiden teşekkürler

sevda cömert
 Copyright © 2015-2023 www.ikramarabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim